EestiEnglishРусскийDeutschSuomi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Meedium-tervendaja TM, Leili Rooden

Inimkeha süsteemid töötavad koos nagu ehtne kooperatiiv- igaüks täidab oma olulist funktsiooni, töötades koos säilitavad tervise ja selle efektiivsuse.

Meie  keha süsteemid võivad tekitada füüsilise haigusi.

Energeetiline tervendamine, kui üks efektiivne tervendusmeetod saab kasutada paljude terviserikete-haiguste taastamiseks. Energeetilisse tervendusse ei ole kinnitunud ükski ususüsteem, nii, et igaüks võib vastu võtta tervendusprotsessi (ravi).

Tavaliselt inimene kellel on tervisega probleem, külastab esmalt arsti. Ta võib registreerida end tervendaja-hiileri juurde ainult juhul, kui arstid ei ole leidnud põhjust ega suutnud aidanud teda tervise probleemis pika aja jooksul.
Uurides inimese biovälja, leian kahjustatud organi ja organid mis on kahjunemas ja arusaamine haiguse protsessist ning põhjustest.

 Libistades kätt teise inimese bioväljas, on tunnetatav hinge tasandil inimese probleemid ja samas eraldan ka haiguse protsessi.
 
Kui organ on haige, tema vastupanuvõime nakkustele nõrgeneb. Energeetiline tervendamine võimaldab inimese keha haiguslikud nähud eemaldada kehast nii, et keha jääb selge ja puhas.

Kui suunata bio-energia kahjustunud organile, tunneb see kuuma, raskustunnet, surinat vms. Energiakeha hakkab korrastuma. Terve organ ei tunne midagi. Selline organite reaktsioon võimaldab diagnoosida iseend sessiooni jooksul.
 
Eeterlik keha kuulub füüsilisele kehale ja on kui füüsilise keha teine teisik. Astraalne ja mentaalne keha on kõige enam nähtavad.
Üks osa bioenergiast on primaarne kogum ehk füüsilise elu printsiip. Bioenergia välja lahkudes inimkehast, füüsiline keha laguneb vedelikuks, gaasideks ja mineraalideks.
Iga osa  teadvus jääb bioenergia süsteemi, mis on oluline osaliselt vedelikule ja mineraalile. Siin ei ole elutuid osasid, kuid eksisteerib erinev eluvorm. Taimedel on energiasüsteemid ja väljad mis vastavad nende iseloomuomadustele, ja nii  on ka kividel ja paljudel teistel.
 
Iga rakk, organ ja organism kui tervik genereerib biovälja mis vastab iseloomult nende struktuurile.

Juhul kui inimese bioväli on uuesti tasakaalustatud, inimene võib kogeda nägemusi ja see on  iseloomulik tema bioväljale.Psühholoogilise seisundi muutumine on biovälja vahetuse põhjus mis parandab tervist ja annab tõuke inimese elusündmuste positiivseks muutusteks.

Vaatamata sellele, et inimene võtab vastu positiivseid muutusi kehas, võib aktiviseeruda vana infoväli juhul, kui inimene ei suuda seda (põhjust) mõttest eemal hoida. Vanad suhtumised ja elustiil võivad need samad probleemid tagasi tuua.

Meie rakud omavad DNA (geneetiline info mis asub raku aines). Energeetilise tervendamise süsteem omab ligipääsu sellele informatsioonile ja vahetab sinu tsellulaar mälu negatiivsest positiivseks ehk haigusest terveks; eemaldades kehasiseselt kahjulikud energiaväljad. Me puhastame kõik 11 keha süsteemi normaalsele(tervele) tsellulaarmälu tasemele.

Energeetiline tervendamine on ideaalne igale vanusele ja igale konditsioonile. Energia voolab seal kus iganes teda on vajatud (intelligentselt, spirituaalselt juhatatult).

Energia Tervendamine on üks õrn tervendamise meetod.

Energia tervendajana kasutab Leili erinevaid terapeutilisi võtteid, et selgindada, parandada ja tasakaalustada keha energiasüsteemid,sealhulgas magneetiline- ja kristallväli.

Leili Rooden on üks paljudest juhtpositsioonil olevatest tervendajatest ja on pühendanud oma elu , selle unikaalse ja intelligentse, Energia Ravi õppimisele ja arendamisele. Koondades eneses mõtte-keha tervendamise teadmised ja, õpetamised, Leili lihtsalt hakkas arendama transformatsionaalset ravi tööd  nime all „Energia Tervendamine“.

Leili valmisolek hüpata tundmatusse on võimaldanud tema klientidel täielikult terveneda ilma ravimite ja kirurgi abita. Üks viimaseid saavutusi; taastas keha-juuksestruktuuri, mille tulemusena kasvasid inimese juustetule peale uued juuksed. Samuti ta on ka tervendanud iseend paljudest haigustest (osaline halvatus, reuma, hambavalud jpm).

„Energia Raviteaduste“(Energeetiline Tervendamine) Magistri Diplom.

Tallinna Intuitiivteaduste Kooli Diplom (cum laude).

Londoni (UK) Naturaalse Tervise Teaduste Kool: Diplomeeritud Hüpnoteraapias, Kinesioloogias, Iridoloogias, Meridiaanide Psühhoteraapias, Spordi Toitlustamine, Refleksoloogia, Möödunud Elu Ravi, Holistic Pain Management, Holistiline Massaazi Teraapia, Anatooomia ja Füsioloogia.